KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925277
*
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2021
kl 19:23:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 12:27:19
1
100 kr
26/4 17:25:54
1
250 kr
26/4 19:15:42
2
150 kr
26/4 19:15:42
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 19:18:23
2
Vinnande bud
26/4 19:20:31
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:30
-
3400 Oljemålning
Anna Sjödahl. Signerad, daterad a tergo, 91-92. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:59
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:43
-
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 12:27:19 | 1 | 100 kr |
26/4 17:25:54 | 1 | 250 kr |
26/4 19:15:42 | 2 | 150 kr |
26/4 19:15:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/4 19:18:23 | 2 | Vinnande bud |
26/4 19:20:31 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:30 -
3400 Oljemålning
Anna Sjödahl. Signerad, daterad a tergo, 91-92. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:59
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:43 -
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50